PORT RENTAL CAR &TOURİSM OFFİCE - Transfer Hizmetleri
Aynı Kategorideki Diğer İçerikler
Transfer Hizmetleri

Ayrıcalıklı hizmet almak isteyen müşterilerimizi belirtilen noktadan alıp istenilen noktaya ulaşımlarını profesyonel sağlamış olduğumuz hizmetimizdir. Transfer hizmetlerimizi kurumsal firmalarımızın yoğun iş temposun da misafirlerini karşılamak zorlaştığında ve güvenli ve ekonomik ulaşım hizmeti almak isteyen müşterilerimizin yaygın olarak talep etmektedir 

Özellikle yaz ayının gelmesiyle gurbetçilerimizin yurda dönüş yapması rent a car firmalarının büyük hareketlilğe maruz kalmasına neden olmuştur. İstanbul havaalanlarında oto kiralama hizmeti yanı sıra transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri de sunan firmamız uygun fiyatları ve son model bakımlı araçları ile  havaalanı transfer işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyor.

Vip Transfer ve Shuttle Hizmeti 

Arkadaş By Rent A Car Vip Transfer hizmetini kullanarak havaalanı ulaşımınızı ve gün içerisinde ulaşmak istediğiniz her noktaya en konforlu ve prestijli araçlarımızla istediğiniz saatte, istediğiniz yerden ya da havaalanından alınarak istediğiniz adrese sizi ve değerli misafirlerinizi ulaştırabilirisiniz. 

Transfer hizmetiyle en konforlu, lüks ,vip donanımlı ve tüm gereken güvenlik önlemleri alınmış araçlarımız eşliğinde, tecrübeli özel  Şoförlerimizle birlikte gitmek istediğiniz yere gönül rahatlığıyla ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  

By Rent A Car Vip Transfer hizmetini kullanarak; kendi aracınızı kullanma, gittiğiniz yerde otoparkta yer arama, otoparkta ücret ödeme ve trafikteki olumsuz durumlarla uğraşmak zorunda kalmaz, araç kullanırken çekeceğiniz sıkıntılardan kurtulmuş olur, transferlerinizi hızlı bir şekilde yapmış olursunuz.<<

By Rent A Car  Vip Transfer ile Adana Havalimanına düzenlemiş olduğumuz özel transferlerimizden yararlanabilirsiniz. 

By Rent A Car Vip Transfer hizmetinden yararlanmak için 0262 412 85 41 numaramızı aramanız yeterli olacaktır.Müşteri temsilcilerimiz bilgileriniz doğrultusunda rezervasyonunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.  

By Rent A Car Vip Transfer hizmetinin ayrıcalıklarının farkına varmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.